Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» մարտի 13-14-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն» խորագրով։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան Արդարադատության փոխնախարար Քրիստինե Գրիգորյանը, Ընտրական բարեփոխումների աշխատանքային խմբի համակարգող Համազասպ Դանիելյանը և այլ պաշտոնյաներ և փորձագետներ:
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա երկրորդ կեսին: Եթե ցանկանում եք Երևանից մեկնել ուրբաթ օրը երեկոյան, հայտի մեջ նշեք համապատասխան տողում։
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը՝ https://forms.gle/p9HXzy6VwY9Cb9GfA
Դիմումների ընդունման վերջին օրն է մարտի 10-ը։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարեք (011) 355042 հեռախոսահամարով կամ գրեք մեր ֆեյսբուքյան էջին:
2021-3 -13 2021-3 -14 Եվրոպա/Լոնդոն Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» մարտի 13-14-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն» խորագրով։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան Արդարադատության փոխնախարար Քրիստինե Գրիգորյանը, Ընտրական բարեփոխումների աշխատանքային խմբի համակարգող Համազասպ Դանիելյանը և այլ պաշտոնյաներ և փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի՝ Ծաղկաձոր

Как «читать» реформы: выборы, партии, полиция • СЕМИНАР
«Союз информированных граждан» 13-14 марта в Цахкадзоре организует двухдневный семинар-обсуждение для журналистов на тему «Как «читать» реформы: выборы, партии, полиция».
На мероприятии с докладами выступят заместитель министра юстиции Кристине Григорян, координатор рабочей группы НС по избирательным реформам Амазасп Даниелян, другие должностные лица и эксперты.
Если вы хотите выехать из Еревана в пятницу вечером, укажите это в соответствующей строке в заявке.
Для участия необходимо заполнить заявку: https://forms.gle/p9HXzy6VwY9Cb9GfA
Последний день приема заявок – 10 марта. По итогам конкурса будет отобрано около 20 журналистов. Для получения дополнительной информации звонить по номеру (011) 355042 или писать странице организации в Facebook.
2021-3 -13 2021-3 -14 Europe/London Как «читать» реформы: выборы, партии, полиция • СЕМИНАР «Союз информированных граждан» 13-14 марта в Цахкадзоре организует двухдневный семинар-обсуждение для журналистов на тему «Как «читать» реформы: выборы, партии, полиция». На мероприятии с докладами выступят заместитель министра юстиции Кристине Григорян, координатор рабочей группы НС по избирательным реформам Амазасп Даниелян, другие должностные лица и эксперты. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Ծաղկաձոր