Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» մարտի 13-14-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն» խորագրով։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան Արդարադատության փոխնախարար Քրիստինե Գրիգորյանը, Ընտրական բարեփոխումների աշխատանքային խմբի համակարգող Համազասպ Դանիելյանը և այլ պաշտոնյաներ և փորձագետներ:
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա երկրորդ կեսին: Եթե ցանկանում եք Երևանից մեկնել ուրբաթ օրը երեկոյան, հայտի մեջ նշեք համապատասխան տողում։
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը՝ https://forms.gle/p9HXzy6VwY9Cb9GfA
Դիմումների ընդունման վերջին օրն է մարտի 10-ը։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարեք (011) 355042 հեռախոսահամարով կամ գրեք մեր ֆեյսբուքյան էջին:
2021-3 -13 2021-3 -14 Եվրոպա/Լոնդոն Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» մարտի 13-14-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Ինչպես «կարդալ» բարեփոխումները. ընտրություններ, կուսակցութուններ, ոստիկանություն» խորագրով։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան Արդարադատության փոխնախարար Քրիստինե Գրիգորյանը, Ընտրական բարեփոխումների աշխատանքային խմբի համակարգող Համազասպ Դանիելյանը և այլ պաշտոնյաներ և փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի՝ Ծաղկաձոր

How to “read” the reforms? Elections, parties, police • COURSE FOR JOURNALISTS
The Union of Informed Citizens NGO organizes a 2-day seminar-discussion for journalists in Tsaghkadzor on March 13-14, entitled “How to read the reforms. Elections, parties, police “․
Deputy Minister of Justice Kristine Grigoryan, Coordinator of the Working Group on Electoral Reform Hamazasp Danielyan and other officials and experts will make reports at the event.
All costs related to the participation in the event will be covered by the organization.
Departure from Yerevan is scheduled on Saturday morning, and the return on Sunday afternoon. If you want to leave Yerevan on Friday evening, indicate it in the appropriate line in the application.
To apply for participation, you need to fill out the application at https://forms.gle/p9HXzy6VwY9Cb9GfA
The deadline for receiving applications is March 10. About 20 journalists will be selected for participation. For more information, call (011) 355042 or write to our Facebook page.
2021-3 -13 2021-3 -14 Europe/London How to “read” the reforms? Elections, parties, police • COURSE FOR JOURNALISTS The Union of Informed Citizens NGO organizes a 2-day seminar-discussion for journalists in Tsaghkadzor on March 13-14, entitled “How to read the reforms. Elections, parties, police “․ Deputy Minister of Justice Kristine Grigoryan, Coordinator of the Working Group on Electoral Reform Hamazasp Danielyan and other officials and experts will make reports at the event. All Ծաղկաձոր