Ապատեղեկատվություն ու բարեփոխումներ • ԹՐԵՅՆԻՆԳ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 20-21-ին Աղվերանում թվային հեղինակությունների (digital influencer) համար կազմակերպում է երկօրյա թրեյնինգ «Ապատեղեկատվություն ու բարեփոխումներ» խորագրով:
Միջոցառման ընթացքում մասնակիցները հնարավորություն կունենան․
բազային գիտելիքներ ստանալ մեդիագրագիտության ոլորտում
ծանոթանալ ապատեղեկատվության դեմ պայքարի գործիքակազմերին
իրազեկվել տարբեր ոլորտներում իրականացվող բարեփոխումների շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության մասին:
Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից ուրբաթ երեկոյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա երկրորդ կեսին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը՝ https://forms.gle/Aoqc5oETgkb8bJe77
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը նոյեմբերի 17-ն է։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 թվային հեղինակություններ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք զանգահարել (044) 281408 հեռախոսահամարով:
2008-1 -29 10:00 2008-10 -25 19:00 Եվրոպա/Լոնդոն Ապատեղեկատվություն ու բարեփոխումներ • ԹՐԵՅՆԻՆԳ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 20-21-ին Աղվերանում թվային հեղինակությունների (digital influencer) համար կազմակերպում է երկօրյա թրեյնինգ «Ապատեղեկատվություն ու բարեփոխումներ» խորագրով: Միջոցառման ընթացքում մասնակիցները հնարավորություն կունենան․ բազային գիտելիքներ ստանալ մեդիագրագիտության ոլորտում ծանոթանալ ապատեղեկատվության դեմ պայքարի գործիքակազմերին իրազեկվել տարբեր ոլորտներում իրականացվող բարեփոխումների շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության մասին: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից Աղվերան

Дезинформация и реформы • СЕМИНАР
«Союз информированных граждан» 29-31 октября в Агверане организует двухдневный тренинг на тему «Дезинформация и реформы» для диджитал-инфлюенсеров (digital influencer).
Во время мероприятия у участников будет возможность получить базовые знания в области медиаграмотности, познакомиться с инструментами борьбы против дезинформации, получить представление о распространении дезинформации касательно реформ в различных сферах.
Содержательная часть тренинга будет реализована в сотрудничестве с Центром медиа-инициатив. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана вечером в пятницу, возвращение – в воскресенье днем.
Для участия необходимо заполнить заявку: https://forms.gle/Aoqc5oETgkb8bJe77
Крайний срок подачи заявок – 26 октября. По итогам конкурса будет отобрано около 20 диджитал-инфлюенсеров. Дополнительную информацию можно получить по телефону (044) 281408.
2008-1 -29 10:00 2008-10 -25 19:00 Europe/London Дезинформация и реформы • СЕМИНАР «Союз информированных граждан» 29-31 октября в Агверане организует двухдневный тренинг на тему «Дезинформация и реформы» для диджитал-инфлюенсеров (digital influencer). Во время мероприятия у участников будет возможность получить базовые знания в области медиаграмотности, познакомиться с инструментами борьбы против дезинформации, получить представление о распространении дезинформации касательно реформ в различных сферах. Содержательная часть тренинга будет реализована в сотрудничестве Աղվերան