Պարեկային ծառայության՝ մարզերում ներդրման վերաբերյալ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
Փետրվարի 24-ին, ժամը` 15։00-ին, «Մեսսիեր 53» հյուրանոցում (Վարդանանց 15/4) տեղի կունենա Պարեկային ծառայության՝ Արագածոտնի, Գեղարքունիքի, Կոտայքի և Տավուշի մարզերում ներդրման վերաբերյալ քննարկում, որին ներկա են լինելու ոստիկանության, Պարեկային ծառայության, Արդարադատության նախարարության ներկայացուցիչներ, ինչպես նաև վերոնշյալ մարզերի մարզպետները և/կամ տեղակալները:
Քննարկումը կազմակերպվում է Արդարադատության նախարարության կողմից՝ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպության աջակցությամբ:
«Մեսսիեր 53» հյուրանոց մուտք գործելիս COVID 19-ի դեմ պատվաստաված լինելու QR կոդի առկայությունը կամ 72 ժամ վաղեմության ՊՇՌ թեստի բացասական պատասխան ունենալը պարտադիր է։
2022-2 -24 15:00
2022-2 -24
Փետրվարի 24-ին, ժամը` 15։00-ին, «Մեսսիեր 53» հյուրանոցում (Վարդանանց 15/4) տեղի կունենա Պարեկային ծառայության՝ Արագածոտնի, Գեղարքունիքի, Կոտայքի և Տավուշի մարզերում ներդրման վերաբերյալ քննարկում, որին ներկա են լինելու ոստիկանության, Պարեկային ծառայության, Արդարադատության նախարարության ներկայացուցիչներ, ինչպես նաև վերոնշյալ մարզերի մարզպետները և/կամ տեղակալները: Քննարկումը կազմակերպվում է Արդարադատության նախարարության կողմից՝ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպության աջակցությամբ: «Մեսսիեր 53» հյուրանոց մուտք

ДИСКУССИЯ о внедрении патрульной службы в областях
24 февраля в 15:00 в гостинице «Мессиер 53» (Вардананц 15/4) состоится дискуссия о внедрении Патрульной службы в Арагацотнской, Гегаркуникской, Котайкской и Тавушской областях, на которой будут присутствовать представители Полиции, Патрульной службы, Министерства юстиции, а также губернаторы вышеуказанных областей и/или их заместители.
Организатор дискуссии – Министерство юстиции при поддержке неправительственной организации «Союз информированных граждан».
При входе в гостиницу «Мессиер 53» наличие QR-кода вакцинации против COVID-19 или отрицательных результатов ПЦР-теста со сроком давности до 72 часов обязательны.
2008-12 -1 15:00 2008-12 -1 Europe/London ДИСКУССИЯ о внедрении патрульной службы в областях 24 февраля в 15:00 в гостинице «Мессиер 53» (Вардананц 15/4) состоится дискуссия о внедрении Патрульной службы в Арагацотнской, Гегаркуникской, Котайкской и Тавушской областях, на которой будут присутствовать представители Полиции, Патрульной службы, Министерства юстиции, а также губернаторы вышеуказанных областей и/или их заместители. Организатор дискуссии – Министерство юстиции при поддержке неправительственной организации «Союз информированных граждан». При входе «Մեսսիեր 53» հյուրանոց