Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվություն • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
Ապրիլի 1-3-ին Ծաղկաձորում տեղի է ունենալու կլոր սեղան-քննարկում՝ «Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվությունը»:
Միջոցառմանը հրավիրված թվային հեղինակություններն ու կարծիքի առաջատարները ծանոթանալու են Հայաստանում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին, ինչպես նաև դրանց շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության առանձնահատկություններին ու կեղծ թեզերին:
Քննարկումը կազմակերպվում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2002-6 -25 10:00 2002-12 -16 18:00 Եվրոպա/Լոնդոն Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվություն • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ Ապրիլի 1-3-ին Ծաղկաձորում տեղի է ունենալու կլոր սեղան-քննարկում՝ «Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվությունը»: Միջոցառմանը հրավիրված թվային հեղինակություններն ու կարծիքի առաջատարները ծանոթանալու են Հայաստանում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին, ինչպես նաև դրանց շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության առանձնահատկություններին ու կեղծ թեզերին: Քննարկումը կազմակերպվում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Ծաղկաձոր

Реформы и дезинформация • ДИСКУССИЯ – КРУГЛЫЙ СТОЛ
Приглашенные на мероприятие цифровые авторитеты и лидеры мнений ознакомятся с процессом реформ, осуществляемых в Армении, а также особенностях распространяемой вокруг них дезинформации и ложных тезисов.
Организатором дискуссии выступает НПО «Союз информированных граждан» при поддержке международной правозащитной организации Freedom House.
2002-6 -25 10:00 2002-12 -16 18:00 Europe/London Реформы и дезинформация • ДИСКУССИЯ – КРУГЛЫЙ СТОЛ 1-3 апреля в Цахкадзоре состоится круглый стол на тему «Реформы и дезинформация». Приглашенные на мероприятие цифровые авторитеты и лидеры мнений ознакомятся с процессом реформ, осуществляемых в Армении, а также особенностях распространяемой вокруг них дезинформации и ложных тезисов. Организатором дискуссии выступает НПО «Союз информированных граждан» при поддержке международной правозащитной организации Freedom House. Ծաղկաձոր