Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվություն • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
Ապրիլի 1-3-ին Ծաղկաձորում տեղի է ունենալու կլոր սեղան-քննարկում՝ «Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվությունը»:
Միջոցառմանը հրավիրված թվային հեղինակություններն ու կարծիքի առաջատարները ծանոթանալու են Հայաստանում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին, ինչպես նաև դրանց շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության առանձնահատկություններին ու կեղծ թեզերին:
Քննարկումը կազմակերպվում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2002-6 -25 10:00 2002-12 -16 18:00 Եվրոպա/Լոնդոն Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվություն • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ Ապրիլի 1-3-ին Ծաղկաձորում տեղի է ունենալու կլոր սեղան-քննարկում՝ «Բարեփոխումներն ու ապատեղեկատվությունը»: Միջոցառմանը հրավիրված թվային հեղինակություններն ու կարծիքի առաջատարները ծանոթանալու են Հայաստանում իրականացվող բարեփոխումների ընթացքին, ինչպես նաև դրանց շուրջ տարածվող ապատեղեկատվության առանձնահատկություններին ու կեղծ թեզերին: Քննարկումը կազմակերպվում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Ծաղկաձոր

Reforms and disinformation • ROUND TABLE DISCUSSION
On April 1-3, a round table discussion on “Reforms and disinformation” will take place in Tsakhkadzor.
The digital opinion makers invited to the event will learn about the process of reforms carried out in Armenia, as well as the features of disinformation and false theses spread about the latter.
The discussion is organized by the Union of Informed Citizens NGO with the support of the Freedom House organization.
2002-6 -25 10:00 2002-12 -16 18:00 Europe/London Reforms and disinformation • ROUND TABLE DISCUSSION On April 1-3, a round table discussion on “Reforms and disinformation” will take place in Tsakhkadzor. The digital opinion makers invited to the event will learn about the process of reforms carried out in Armenia, as well as the features of disinformation and false theses spread about the latter. The discussion is organized by the Ծաղկաձոր