ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե
May 19, 2023
- Հակակոռուպցիոն կոմիտե
Մայիսի 19-ին տեղի է ունենալու ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե:
Այցի ընթացքում ուսանողները կծանոթանան Հակակոռուպցիոն կոմիտեի աշխատանքին, ինչպես նաև հնարավորություն կունենան ուղղելու իրենց հետաքրքրող հարցերը Կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանին:
2023-5 -19
Մայիսի 19-ին տեղի է ունենալու ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Այցի ընթացքում ուսանողները կծանոթանան Հակակոռուպցիոն կոմիտեի աշխատանքին, ինչպես նաև հնարավորություն կունենան ուղղելու իրենց հետաքրքրող հարցերը Կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանին:

Визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет
• Март 27, 2008
19 мая состоится визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет.
В ходе визита студенты ознакомятся с работой Антикоррупционного комитета, а также получат возможность задать интересующие их вопросы председателю Комитета Сасуну Хачатряну.
2008-3 -27 2008-3 -27 Europe/London Визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет 19 мая состоится визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет. В ходе визита студенты ознакомятся с работой Антикоррупционного комитета, а также получат возможность задать интересующие их вопросы председателю Комитета Сасуну Хачатряну. Հակակոռուպցիոն կոմիտե