Հայ-ռուսական սլավոնական համալսարանի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ն, Freedom House միջազգային իրավապաշտպան կազմակերպության հետ համագործակցությամբ, հունիսի 30-ին կազմակերպում է Հայ-ռուսական սլավոնական համալսարանի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե:
Այցի նպատակը նորաստեղծ կառույցի աշխատանքներին ուսանողներին ծանոթացնելն է, ինչպես նաև իրազեկելը երկրում տեղի ունեցող հակակոռուպցիոն բարեփոխումների մասին:
Սպասվում է, որ ուսանոցներին կընդունի ՀԿԿ նախագահ Սասուն Խաչատրյանը:
2023-6 -30 2023-6 -30 Europe/London Հայ-ռուսական սլավոնական համալսարանի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ն, Freedom House միջազգային իրավապաշտպան կազմակերպության հետ համագործակցությամբ, հունիսի 30-ին կազմակերպում է Հայ-ռուսական սլավոնական համալսարանի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Այցի նպատակը նորաստեղծ կառույցի աշխատանքներին ուսանողներին ծանոթացնելն է, ինչպես նաև իրազեկելը երկրում տեղի ունեցող հակակոռուպցիոն բարեփոխումների մասին: Սպասվում է, որ ուսանոցներին կընդունի ՀԿԿ նախագահ Սասուն Խաչատրյանը: Հակակոռուպցիոն կոմիտե

Визит студентов Армяно-Российского университета в Антикоррупционный комитет
Общественная организация «Союз информированных граждан» в сотрудничестве с международной правозащитной организацией Freedom House организует 30 июня визит студентов Армяно-Российского (Славянского) университета в Антикоррупционный комитет.
Цель визита – ознакомить студентов с работой новосозданной структуры, а также проинформировать их о проводимых в стране антикоррупционных реформах.
Ожидается, что студентов примет председатель Антикоррупционного комитета Сасун Хачатрян.
2023-6 -30
Общественная организация «Союз информированных граждан» в сотрудничестве с международной правозащитной организацией Freedom House организует 30 июня визит студентов Армяно-Российского (Славянского) университета в Антикоррупционный комитет. Цель визита – ознакомить студентов с работой новосозданной структуры, а также проинформировать их о проводимых в стране антикоррупционных реформах. Ожидается, что студентов примет председатель Антикоррупционного комитета Сасун Хачатрян.