Պարեկայինը՝ մարզերում․ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄՆԵՐ Տավուշի մարզի ուսանողների համար
Մարտի 30-ին Տավուշի մարզի Իջևան և Բերդ քաղաքներում տեղի կունենան քննարկումներ՝ մարզում Պարեկային ծառայության ներդրման և ոստիկանության բարեփոխումների վերաբերյալ:
Քննարկումները, որոնք կազմակերպում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը»՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, տեղի են ունենալու «Ռեստարտ Իջևան» գիտակրթական ՀԿ գրասենյակում և Բերդի պետական բազմագործառութային քոլեջում:
2022-3 -30
Մարտի 30-ին Տավուշի մարզի Իջևան և Բերդ քաղաքներում տեղի կունենան քննարկումներ՝ մարզում Պարեկային ծառայության ներդրման և ոստիկանության բարեփոխումների վերաբերյալ: Քննարկումները, որոնք կազմակերպում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը»՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, տեղի են ունենալու «Ռեստարտ Իջևան» գիտակրթական ՀԿ գրասենյակում և Բերդի պետական բազմագործառութային քոլեջում:

Патрульная служба – в областях: ПУБЛИЧНЫЕ ОБСУЖДЕНИЯ для студентов Тавушской области
30 марта в городах Иджеване и Берде Тавушской области состоятся дискуссии, посвященные внедрению в области Патрульной службы и реформам полиции.
Дискуссии, организуемые «Союзом информированных граждан» при поддержке организации Freedom House, будут проходить в офисе научно-образовательной НПО «Рестарт Иджеван» и в Бердском государственном многофункциональном колледже.
2022-3 -30 2022-3 -30 Europe/London Патрульная служба – в областях: ПУБЛИЧНЫЕ ОБСУЖДЕНИЯ для студентов Тавушской области   30 марта в городах Иджеване и Берде Тавушской области состоятся дискуссии, посвященные внедрению в области Патрульной службы и реформам полиции. Дискуссии, организуемые «Союзом информированных граждан» при поддержке организации Freedom House, будут проходить в офисе научно-образовательной НПО «Рестарт Иджеван» и в Бердском государственном многофункциональном колледже. Տավուշի մարզի Իջևան և Բերդ քաղաքներ