Պարեկային ծառայության ներդրումը ՀՀ մարզերում․ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՔՆՆԱՐԿՈՒՄՆԵՐ ԳՊՀ-ում ու ՄՊԲՔ-ում
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» փետրվարի 24-ին հանրային քննարկումներ է կազմակերպելու Գավառի պետական համալսարանում ու Մարտունու պետական բժշկական քոլեջում՝ «Պարեկային ծառայության ներդրումը ՀՀ մարզերում» թեմայով:
Քննարկումներին որպես բանախոսներ են հանդես գալու Պարեկային ծառայության Երևանի գնդի պարեկային ծառայողներ, սերժանտ Մարիամ Կարապետյանն ու լեյտենանտ Դավիթ Բարսեղյանը, ինչպես նաև ՀՀ ոստիկանության կադրային քաղաքականության վարչության աշխատակից, փոխգնդապետ Վլադիմիր Մինասյանը ու Սևադա Ղազարյանը՝ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ից:
2022-2 -24
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» փետրվարի 24-ին հանրային քննարկումներ է կազմակերպելու Գավառի պետական համալսարանում ու Մարտունու պետական բժշկական քոլեջում՝ «Պարեկային ծառայության ներդրումը ՀՀ մարզերում» թեմայով: Քննարկումներին որպես բանախոսներ են հանդես գալու Պարեկային ծառայության Երևանի գնդի պարեկային ծառայողներ, սերժանտ Մարիամ Կարապետյանն ու լեյտենանտ Դավիթ Բարսեղյանը, ինչպես նաև ՀՀ ոստիկանության կադրային քաղաքականության վարչության աշխատակից, փոխգնդապետ Վլադիմիր Մինասյանը ու Սևադա

Introduction of patrol service in RA marzes. PUBLIC DISCUSSIONS at GSU and MSMC
Union of Informed Citizens will organize public discussions on February 24 at Gavar State University and Martuni State Medical College on the topic of “Introduction of Patrol Service in RA Marzes.”
Sergeant Mariam Karapetyan and Lieutenant Davit Barseghyan, patrol officers of the Yerevan Regiment of the Patrol Service, as well as an employee of the Personnel Policy Department of the RA Police, Lieutenant Colonel Vladimir Minasyan and Sevada Ghazaryan from the Union of Informed Citizens NGO will be the speakers at the discussions.
2022-2 -24 2022-2 -24 Europe/London Introduction of patrol service in RA marzes. PUBLIC DISCUSSIONS at GSU and MSMC Union of Informed Citizens will organize public discussions on February 24 at Gavar State University and Martuni State Medical College on the topic of “Introduction of Patrol Service in RA Marzes.” Sergeant Mariam Karapetyan and Lieutenant Davit Barseghyan, patrol officers of the Yerevan Regiment of the Patrol Service, as well as an employee of the Not indicated