Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. ԵՄ-Հայաստան, ԵԽ-Հայաստան հարաբերությունները • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» սեպտեմբերի 26-27-ին, Ծաղկաձորում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում լրագրողների համար «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. ԵՄ-Հայաստան, ԵԽ-Հայաստան հարաբերությունները» խորագրով։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան պետական և դիվանագիտական մարմինների ներկայացուցիչներ։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը 18:00-ին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հետևյալ հայտը՝ https://forms.gle/YoEWBUVLV442esL79։ Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է սեպտեմբերի 22-ը՝ ժամը 12։00-ն։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրող։
2020-9 -26 10:00
2020-9 -27 18:00
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» սեպտեմբերի 26-27-ին, Ծաղկաձորում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում լրագրողների համար «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. ԵՄ-Հայաստան, ԵԽ-Հայաստան հարաբերությունները» խորագրով։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան պետական և դիվանագիտական մարմինների ներկայացուցիչներ։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը 18:00-ին: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հետևյալ հայտը՝ https://forms.gle/YoEWBUVLV442esL79։

• September 26 – 27, 2020
The Union of Informed Citizens NGO is organizing a 2-day seminar-discussion for journalists on September 26-27 in Tsakhkadzor, entitled “Foreign Policy and Coverage: EU-Armenia, CoE-Armenia relations”.
Representatives of relevant state and diplomatic agencies will speak at the event. All expenses related to the participation are covered by the organization.
Participants will depart from Yerevan on Saturday morning, and return on Sunday at 18:00.
To participate, you need to fill out the application – https://forms.gle/YoEWBUVLV442esL79. The deadline for applications is September 22, 12:00. About 20 journalists will be selected for participation.
For more information call (011) 355042.
2020-9 -26 10:00 2020-9 -27 18:00 Europe/London Foreign policy coverage: EU-Armenia, CoE-Armenia relations • SEMINAR The Union of Informed Citizens NGO is organizing a 2-day seminar-discussion for journalists on September 26-27 in Tsakhkadzor, entitled “Foreign Policy and Coverage: EU-Armenia, CoE-Armenia relations”. Representatives of relevant state and diplomatic agencies will speak at the event. All expenses related to the participation are covered by the organization. Participants will depart from Yerevan on Ծաղկաձոր