Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպությունը հուլիսի 22-23-ին Ծաղկաձորում կազմակերպում է սեմինար-քննարկում «Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան» թեմայով:
Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն մանրամասներ Ներքին գործերի նախարարության գործունեության, առկա խնդիրների ու մարտահրավերների վերաբերյալ: Զեկույցներով են հանդես գալու ներքին գործերի նախարարի տեղակալը, քրեական ոստիկանությունը համակարգող փոխոստիկանապետը և Պարեկային ծառայության պետը:
Սեմինար-քննարկմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը:
Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետն է հուլիսի 20-ը, ժամը 12:00:
Մեկնումը կլինի Երևանից, հուլիսի 22-ին, առավոտյան 9:30-ին:
2023-7 -22
2023-7 -23
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպությունը հուլիսի 22-23-ին Ծաղկաձորում կազմակերպում է սեմինար-քննարկում «Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան» թեմայով: Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն մանրամասներ Ներքին գործերի նախարարության գործունեության, առկա խնդիրների ու մարտահրավերների վերաբերյալ: Զեկույցներով են հանդես գալու ներքին գործերի նախարարի տեղակալը, քրեական ոստիկանությունը համակարգող փոխոստիկանապետը և Պարեկային ծառայության պետը: Սեմինար-քննարկմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը:

Problems, Successes and Future of Police Reform • SEMINAR
On July 22-23, Union of Informed Citizens NGO is organizing a seminar-discussion on the topic “Problems, Successes and Future of Police Reform” in Tsaghkadzor.
During the seminar, the participants will be presented with details about the activities of the Ministry of Internal Affairs, existing problems and challenges. Deputy Minister of Internal Affairs, Deputy Police Chief coordinating the Criminal Police and the Head of the Patrol Service will speak at the event.
To participate in the seminar, it is necessary to fill out the following application.
The deadline for applications is July 18, 18:00.
The departure will be from Yerevan on July 22, 9:30 am.
2023-7 -22
2023-7 -23
On July 22-23, Union of Informed Citizens NGO is organizing a seminar-discussion on the topic “Problems, Successes and Future of Police Reform” in Tsaghkadzor. During the seminar, the participants will be presented with details about the activities of the Ministry of Internal Affairs, existing problems and challenges. Deputy Minister of Internal Affairs, Deputy Police Chief