Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպությունը հուլիսի 22-23-ին Ծաղկաձորում կազմակերպում է սեմինար-քննարկում «Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան» թեմայով:
Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն մանրամասներ Ներքին գործերի նախարարության գործունեության, առկա խնդիրների ու մարտահրավերների վերաբերյալ: Զեկույցներով են հանդես գալու ներքին գործերի նախարարի տեղակալը, քրեական ոստիկանությունը համակարգող փոխոստիկանապետը և Պարեկային ծառայության պետը:
Սեմինար-քննարկմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը:
Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետն է հուլիսի 20-ը, ժամը 12:00:
Մեկնումը կլինի Երևանից, հուլիսի 22-ին, առավոտյան 9:30-ին:
2023-7 -22
2023-7 -23
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» հասարակական կազմակերպությունը հուլիսի 22-23-ին Ծաղկաձորում կազմակերպում է սեմինար-քննարկում «Ոստիկանական բարեփոխումների խնդիրները, հաջողություններն ու ապագան» թեմայով: Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն մանրամասներ Ներքին գործերի նախարարության գործունեության, առկա խնդիրների ու մարտահրավերների վերաբերյալ: Զեկույցներով են հանդես գալու ներքին գործերի նախարարի տեղակալը, քրեական ոստիկանությունը համակարգող փոխոստիկանապետը և Պարեկային ծառայության պետը: Սեմինար-քննարկմանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը:

Проблемы, успехи и будущее реформ в системе полиции • СЕМИНАР
22-23 июля в Цахкадзоре общественная организация «Союз информированных граждан» организует семинар-дискуссию на тему «Проблемы, успехи и будущее реформ в системе полиции».
В ходе семинара участникам будет представлена ​​подробная информация о деятельности МВД, существующих проблемах и вызовах. С докладами выступят заместитель министра внутренних дел, заместитель начальника Главного управления криминальной полиции и начальник патрульно-постовой службы.
Для участия в семинаре-дискуссии необходимо заполнить заявку.
Крайний срок подачи заявок – 18 июля, 18:00.
Выезд из Еревана 22 июля в 9:30.
2006-6 -19 2006-3 -15 Europe/London Проблемы, успехи и будущее реформ в системе полиции • СЕМИНАР 22-23 июля в Цахкадзоре общественная организация «Союз информированных граждан» организует семинар-дискуссию на тему «Проблемы, успехи и будущее реформ в системе полиции». В ходе семинара участникам будет представлена ​​подробная информация о деятельности МВД, существующих проблемах и вызовах. С докладами выступят заместитель министра внутренних дел, заместитель начальника Главного управления криминальной полиции и начальник патрульно-постовой службы. Для участия Ծաղկաձոր