Ոստիկանության բարեփոխումներ․ ընթացքն ու մարտահրավերները • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» հոկտեմբերի 23-24-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է քննարկում-սեմինար ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումների մասին:
Միջոցառման ժամանակ քննարկվելու են պարեկային ծառայության գործունեության առաջին երեք ամիսների արդյունքները, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության վերաբերյալ հարցերն ու ոստիկանության զորքերի բարեփոխումը:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը` https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը հոկտեմբերի 18-ն է։
Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարեք (011) 355042 հեռախոսահամարով:
2021-10 -23 10:00
2021-10 -24 19:00
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» հոկտեմբերի 23-24-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է քննարկում-սեմինար ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումների մասին: Միջոցառման ժամանակ քննարկվելու են պարեկային ծառայության գործունեության առաջին երեք ամիսների արդյունքները, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության վերաբերյալ հարցերն ու ոստիկանության զորքերի բարեփոխումը: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը` https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը հոկտեմբերի 18-ն է։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20

Реформы полиции: процесс и вызовы • СЕМИНАР
«Союз информированных граждан» организует 23-24 октября в Цахкадзоре семинар-обсуждение для журналистов, посвященный реформе полиции.
В ходе мероприятия будут обсуждены итоги первых трех месяцев работы патрульной службы, вопросы, касающиеся вновь созданного Министерства внутренних дел и реформы полиции.
Для участия необходимо заполнить заявку: https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA
Крайний срок приема заявок 18 октября.
По итогам конкурса будет отобрано около 20 журналистов. Дополнительная информация по телефону (011) 355042.
2021-10 -23 10:00
2021-10 -24 19:00
«Союз информированных граждан» организует 23-24 октября в Цахкадзоре семинар-обсуждение для журналистов, посвященный реформе полиции. В ходе мероприятия будут обсуждены итоги первых трех месяцев работы патрульной службы, вопросы, касающиеся вновь созданного Министерства внутренних дел и реформы полиции. Для участия необходимо заполнить заявку: https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA Крайний срок приема заявок 18 октября. По итогам конкурса будет отобрано около 20