Ոստիկանության բարեփոխումներ․ ընթացքն ու մարտահրավերները • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» հոկտեմբերի 23-24-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է քննարկում-սեմինար ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումների մասին:
Միջոցառման ժամանակ քննարկվելու են պարեկային ծառայության գործունեության առաջին երեք ամիսների արդյունքները, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության վերաբերյալ հարցերն ու ոստիկանության զորքերի բարեփոխումը:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը` https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը հոկտեմբերի 18-ն է։
Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարեք (011) 355042 հեռախոսահամարով:
2021-10 -23 10:00
2021-10 -24 19:00
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» հոկտեմբերի 23-24-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է քննարկում-սեմինար ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումների մասին: Միջոցառման ժամանակ քննարկվելու են պարեկային ծառայության գործունեության առաջին երեք ամիսների արդյունքները, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության վերաբերյալ հարցերն ու ոստիկանության զորքերի բարեփոխումը: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը` https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը հոկտեմբերի 18-ն է։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20

Police reform: The process and challenges • SEMINAR
The Union of Informed Citizens is organizing a discussion for journalists on police reform in Tsakhkadzor on October 23-24.
During the event, the work of the first three months of the Patrol Service, issues regarding the establishment of the Ministry of Internal Affairs and the reform of the police forces will be discussed.
To participate, please fill out the following application form: https://forms.gle/TmUfkTuDwBJwBeSDA
The deadline for applications is October 18.
About 20 journalists will be selected for participation in the event. For more information call (011) 355042.
2021-10 -23 10:00 2021-10 -24 19:00 Europe/London Police reform: The process and challenges • SEMINAR The Union of Informed Citizens is organizing a discussion for journalists on police reform in Tsakhkadzor on October 23-24. During the event, the work of the first three months of the Patrol Service, issues regarding the establishment of the Ministry of Internal Affairs and the reform of the police forces will be discussed. To participate, Ծաղկաձոր