ԵՊՀ ուսանողների այցը ՀԿԿ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. մարտի 31-ին կազմակերպելու է Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության և քաղաքագիտության ֆակուլտետների ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե:
Նախատեսվում է, որ տեղի է ունենալու ուսանողների հանդիպումը ՀԿԿ նախագահ Սասուն Խաչատրյանի հետ:
Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2023-3 -31 2023-3 -31 Եվրոպա/Լոնդոն ԵՊՀ ուսանողների այցը ՀԿԿ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. մարտի 31-ին կազմակերպելու է Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության և քաղաքագիտության ֆակուլտետների ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Նախատեսվում է, որ տեղի է ունենալու ուսանողների հանդիպումը ՀԿԿ նախագահ Սասուն Խաչատրյանի հետ: Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Հակակոռուպցիոն կոմիտե

Визит студентов ЕГУ в Антикоррупционный комитет
«Союз информированных граждан» 31 марта 2023 года организует визит в Антикоррупционный комитет студентов юридического и политологического факультетов ЕГУ.
Планируется встреча студентов с председателем Антикоррупционного комитета Сасуном Хачатряном.
Мероприятие организуется при поддержке Freedom House.
2023-3 -31 2023-3 -31 Europe/London Визит студентов ЕГУ в Антикоррупционный комитет «Союз информированных граждан» 31 марта 2023 года организует визит в Антикоррупционный комитет студентов юридического и политологического факультетов ЕГУ. Планируется встреча студентов с председателем Антикоррупционного комитета Сасуном Хачатряном. Мероприятие организуется при поддержке Freedom House. Հակակոռուպցիոն կոմիտե