Եվրոպական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե
Ապրիլի 14-ին կազմակերպվելու է Եվրոպական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Սպասվում է, որ այցի ընթացքում ուսանողները հնարավորություն են ունենալու հանդիպել կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանի հետ: Միջոցառումը տեղի է ունենալու Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2023-4 -14 2023-4 -14 Եվրոպա/Լոնդոն Եվրոպական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե Ապրիլի 14-ին կազմակերպվելու է Եվրոպական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Սպասվում է, որ այցի ընթացքում ուսանողները հնարավորություն են ունենալու հանդիպել կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանի հետ: Միջոցառումը տեղի է ունենալու Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Հակակոռուպցիոն կոմիտե

Визит студентов юридического факультета Европейского университета в Антикоррупционный комитет
14 апреля будет организован визит студентов юридического факультета Европейского университета в Антикоррупционный комитет. Ожидается, что в ходе визита у студентов будет возможность встретиться с председателем комитета Сасуном Хачатряном. Мероприятие пройдет при поддержке организации Freedom House.
2023-4 -14 2023-4 -14 Europe/London Визит студентов юридического факультета Европейского университета в Антикоррупционный комитет 14 апреля будет организован визит студентов юридического факультета Европейского университета в Антикоррупционный комитет. Ожидается, что в ходе визита у студентов будет возможность встретиться с председателем комитета Сасуном Хачатряном. Мероприятие пройдет при поддержке организации Freedom House. Հակակոռուպցիոն կոմիտե