Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը», Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ապրիլի 15-ին և 16-ին , «Ալպինա» հյուրանոցում լրագրողների և հանրային կարծիք ձևավորողների համար կազմակերպում է «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում» խորագրով երկօրյա սեմինար-քննարկում:
Բանախոսություններ կունենան ոլորտի պատասխանատու բարձրաստիճան պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը (ապրիլի 15-ին) առավոտյան։
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչ ապրիլի 11-ը լրացնել հայտը։
2023-4 -15 10:00 2023-4 -16 18:00 Europe/London Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը», Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ապրիլի 15-ին և 16-ին , «Ալպինա» հյուրանոցում լրագրողների և հանրային կարծիք ձևավորողների համար կազմակերպում է «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում» խորագրով երկօրյա սեմինար-քննարկում: Բանախոսություններ կունենան ոլորտի պատասխանատու բարձրաստիճան պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը (ապրիլի 15-ին) առավոտյան։ Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Ծաղկաձոր

Anti-corruption reform in Armenia • SEMINAR
Union of Informed Citizens, with the support of Freedom House, is organizing a two-day seminar-discussion titled “Anti-corruption reforms in Armenia” for journalists and influencers.
The event will take place at Alpina Hotel, Tsaghkadzor, on April 15 and 16.
High-ranking officials representing the sector will speak at the event. All participation-related expenses will be covered by the organization.
The departure will be from Yerevan on Saturday morning (April 15).
To participate, please fill out the application form before April 11.
2023-4 -15 10:00 2023-4 -16 18:00 Europe/London Anti-corruption reform in Armenia • SEMINAR Union of Informed Citizens, with the support of Freedom House, is organizing a two-day seminar-discussion titled “Anti-corruption reforms in Armenia” for journalists and influencers. The event will take place at Alpina Hotel, Tsaghkadzor, on April 15 and 16. High-ranking officials representing the sector will speak at the event. All participation-related expenses will be covered by Ծաղկաձոր