Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը», Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ապրիլի 15-ին և 16-ին , «Ալպինա» հյուրանոցում լրագրողների և հանրային կարծիք ձևավորողների համար կազմակերպում է «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում» խորագրով երկօրյա սեմինար-քննարկում:
Բանախոսություններ կունենան ոլորտի պատասխանատու բարձրաստիճան պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը (ապրիլի 15-ին) առավոտյան։
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչ ապրիլի 11-ը լրացնել հայտը։
2023-4 -15 10:00 2023-4 -16 18:00 Europe/London Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը», Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ապրիլի 15-ին և 16-ին , «Ալպինա» հյուրանոցում լրագրողների և հանրային կարծիք ձևավորողների համար կազմակերպում է «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումները ՀՀ-ում» խորագրով երկօրյա սեմինար-քննարկում: Բանախոսություններ կունենան ոլորտի պատասխանատու բարձրաստիճան պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը (ապրիլի 15-ին) առավոտյան։ Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Ծաղկաձոր

Антикоррупционные реформы в РА • СЕМИНАР
«Союз информированных граждан» при поддержке организации Freedom House 15 и 16 апреля в гостинице «Альпина» организует двухдневный семинар-дискуссию на тему «Антикоррупционные реформы в РА» для журналистов и инфлюенсеров.
На мероприятии выступят высокопоставленные лица, ответственные за отрасль. Все расходы, связанные с участием, несет организация.
Отбытие из Еревана в субботу (15 апреля) утром.
Для участия необходимо заполнить заявку до 11 апреля.
2023-4 -15 10:00
2023-4 -16 18:00
«Союз информированных граждан» при поддержке организации Freedom House 15 и 16 апреля в гостинице «Альпина» организует двухдневный семинар-дискуссию на тему «Антикоррупционные реформы в РА» для журналистов и инфлюенсеров. На мероприятии выступят высокопоставленные лица, ответственные за отрасль. Все расходы, связанные с участием, несет организация. Отбытие из Еревана в субботу (15 апреля) утром. Для участия необходимо заполнить