Հայաստանի արտաքին քաղաքական մոտեցումները և անվտանգային սպառնալիքները․ Զինված ուժերի բարեփոխումը • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
• Հունիսի 21, 2022
• 17:00
• «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոն
Հունիսի 21-ին «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ն Արևելյան գործընկերության քաղաքացիական հասարակության ֆորումի Հայաստանի ազգային պլատֆորմը կազմակերպում են կլոր սեղան-քննարկում՝ «Հայաստանի արտաքին քաղաքական մոտեցումները և անվտանգային սպառնալիքները․ Զինված ուժերի բարեփոխումը» խորագրով:
Կլոր-սեղանի բանախոսներն են ՀՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության, ներքին գործերի, անվտանգության հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանը, ՀՀ պաշտպանության նախարարի տեղակալ Կարեն Բրուտյանը և ռազմական կրթության մասնագետ Վազգեն Ղազարյանը:
Միջոցառումը սկսվելու է 17:00-ին՝ «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոնի «Մանթաշով» սրահում:
2022-6 -21 17:00 2022-6 -21 Եվրոպա/Լոնդոն Հայաստանի արտաքին քաղաքական մոտեցումները և անվտանգային սպառնալիքները․ Զինված ուժերի բարեփոխումը • ԿԼՈՐ ՍԵՂԱՆ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ Հունիսի 21-ին «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ն Արևելյան գործընկերության քաղաքացիական հասարակության ֆորումի Հայաստանի ազգային պլատֆորմը կազմակերպում են կլոր սեղան-քննարկում՝ «Հայաստանի արտաքին քաղաքական մոտեցումները և անվտանգային սպառնալիքները․ Զինված ուժերի բարեփոխումը» խորագրով: Կլոր-սեղանի բանախոսներն են ՀՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության, ներքին գործերի, անվտանգության հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանը, ՀՀ պաշտպանության նախարարի տեղակալ Կարեն Բրուտյանը և ռազմական կրթության մասնագետ Վազգեն Ղազարյանը: «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոն

Внешнеполитические подходы и угрозы безопасности Армении: Реформы Вооруженных сил • ДИСКУССИЯ-КРУГЛЫЙ СТОЛ
• Июнь 21, 2022
• 17:00
• «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոն
21 июня НПО «Союз информированных граждан» и Армянская национальная платформа Форума гражданского общества восточного партнерства организуют дискуссию-круглый стол на тему «Внешнеполитические подходы и угрозы безопасности Армении: реформы Вооруженных сил».
В качестве спикеров круглого стола выступят председатель комиссии Национального собрания РА по вопросам обороны, внутренних дел, безопасности Андраник Кочарян, заместитель министра обороны РА Карен Брутян и специалист по военному образованию Вазген Казарян.
Мероприятие начнется в 17:00 в зале «Манташов» бизнес-центра «Элит Плаза».
2022-6 -21 17:00 2022-6 -21 Europe/London Внешнеполитические подходы и угрозы безопасности Армении: Реформы Вооруженных сил • ДИСКУССИЯ-КРУГЛЫЙ СТОЛ 21 июня НПО «Союз информированных граждан» и Армянская национальная платформа Форума гражданского общества восточного партнерства организуют дискуссию-круглый стол на тему «Внешнеполитические подходы и угрозы безопасности Армении: реформы Вооруженных сил». В качестве спикеров круглого стола выступят председатель комиссии Национального собрания РА по вопросам обороны, внутренних дел, безопасности Андраник Кочарян, заместитель министра обороны РА Карен Брутян и «Էլիտ Պլազա» բիզնես կենտրոն