Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 12-13-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում`«Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում» խորագրով:
Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին  են ներկայացվելու Պարեկային ծառայության գործունեության արդյունքները և ներդրման շարունակությունը, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի նախագծերի վերաբերյալ հարցերը։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես են գալու համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, օրվա երկրորդ կեսին:
2022-11 -12 2022-11 -13 Եվրոպա/Լոնդոն Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 12-13-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում`«Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում» խորագրով: Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին  են ներկայացվելու Պարեկային ծառայության գործունեության արդյունքները և ներդրման շարունակությունը, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի նախագծերի վերաբերյալ հարցերը։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես են գալու համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի Ծաղկաձոր

Police reform: Establishing Ministry of Internal Affairs and the National Guard • SEMINAR
Union of Informed Citizens is organizing a two-day seminar-discussion for journalists in Tsaghkadzor on November 12-13 entitled “Police Reform: Establishing Ministry of Internal Affairs and the National Guard.”
During the seminar, the participants will be presented with the results of the Patrol Service and its continued implementation, as well as questions regarding the draft law on the Ministry of Internal Affairs and the National Guard to be established.
Representatives of relevant state agencies and experts in the field will make a report at the event. All expenses related to participation are covered by the organization. The departure from Yerevan is scheduled for Saturday in the morning, and the return for Sunday in the second half of the day.
2022-11 -12 2022-11 -13 Europe/London Police reform: Establishing Ministry of Internal Affairs and the National Guard • SEMINAR Union of Informed Citizens is organizing a two-day seminar-discussion for journalists in Tsaghkadzor on November 12-13 entitled “Police Reform: Establishing Ministry of Internal Affairs and the National Guard.” During the seminar, the participants will be presented with the results of the Patrol Service and its continued implementation, as well as questions regarding the draft law Ծաղկաձոր