Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 12-13-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում`«Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում» խորագրով:
Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին  են ներկայացվելու Պարեկային ծառայության գործունեության արդյունքները և ներդրման շարունակությունը, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի նախագծերի վերաբերյալ հարցերը։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես են գալու համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, օրվա երկրորդ կեսին:
2022-11 -12 2022-11 -13 Եվրոպա/Լոնդոն Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» նոյեմբերի 12-13-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում`«Ոստիկանության բարեփոխումներ․ Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի ստեղծում» խորագրով: Սեմինարի ընթացքում մասնակիցներին  են ներկայացվելու Պարեկային ծառայության գործունեության արդյունքները և ներդրման շարունակությունը, նոր ստեղծվելիք Ներքին գործերի նախարարության և Ազգային գվարդիայի նախագծերի վերաբերյալ հարցերը։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես են գալու համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի Ծաղկաձոր

Реформы полиции. Создание МВД и Национальной гвардии • СЕМИНАР
12-13 ноября в Цахкадзоре «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-дискуссию для журналистов на тему «Реформы полиции. Создание МВД и Национальной гвардии».
В ходе семинара участникам будут представлены результаты деятельности Патрульной службы и работы по ее введению в областях, а также вопросы, касающиеся создания МВД и Национальной гвардии.
На мероприятии с докладами выступят представители профильных государственных органов и эксперты в данной области. Все расходы, связанные с участием, несет организация. Отбытие из Еревана запланировано в субботу утром, а возвращение запланировано на воскресенье во второй половине дня.
2022-11 -12 2022-11 -13 Europe/London Реформы полиции. Создание МВД и Национальной гвардии • СЕМИНАР 12-13 ноября в Цахкадзоре «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-дискуссию для журналистов на тему «Реформы полиции. Создание МВД и Национальной гвардии». В ходе семинара участникам будут представлены результаты деятельности Патрульной службы и работы по ее введению в областях, а также вопросы, касающиеся создания МВД и Национальной гвардии. На мероприятии с докладами выступят представители профильных государственных Ծաղկաձոր