Պարեկայինը մարզերում • ՔՆՆԱՐԿՈՒՄՆԵՐ Վայոց Ձորի մարզում
Հոկտեմբերի 25-ին Վայոց Ձորի մարզի Եղեգնաձոր և Վայք քաղաքներում տեղի կունենան քննարկումներ՝ մարզում Պարեկային ծառայության ներդրման և ոստիկանության բարեփոխումների վերաբերյալ:
Քննարկումները, որոնք կազմակերպում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը»՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ՀՀ ոստիկանության հետ համատեղ, տեղի են ունենալու Վայոց Ձորի տարածաշրջանային պետական քոլեջում (ք. Եղեգնաձոր, Սպանդարյան 3) ժամը 14:30 և Վայքի համայնքապետարանի նիստերի դահլիճում (ք. Վայք, Շահումյան 18) ժամը 17:00:
2022-10 -25
Հոկտեմբերի 25-ին Վայոց Ձորի մարզի Եղեգնաձոր և Վայք քաղաքներում տեղի կունենան քննարկումներ՝ մարզում Պարեկային ծառայության ներդրման և ոստիկանության բարեփոխումների վերաբերյալ: Քննարկումները, որոնք կազմակերպում է «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը»՝ Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ, ՀՀ ոստիկանության հետ համատեղ, տեղի են ունենալու Վայոց Ձորի տարածաշրջանային պետական քոլեջում (ք. Եղեգնաձոր, Սպանդարյան 3) ժամը 14:30 և Վայքի համայնքապետարանի նիստերի դահլիճում (ք.

Патрульная служба в областях • ДИСКУССИИ в Вайоцдзорской области
25 октября в городах Ехегнадзор и Вайк Вайоцдзорской области пройдут обсуждения относительно введения Патрульной службы и реформ полиции.
Дискуссии, организованные «Союзом информированных граждан» при поддержке организации Freedom House, в сотрудничестве с Полицией РА, состоятся в Вайоцдзорском региональном государственном колледже (г.Ехегнадзор, Спандаряна, 3) и в 17:00 в актовом зале общины Вайк (г. Вайк, Шаумяна, 18).
2022-10 -25
25 октября в городах Ехегнадзор и Вайк Вайоцдзорской области пройдут обсуждения относительно введения Патрульной службы и реформ полиции. Дискуссии, организованные «Союзом информированных граждан» при поддержке организации Freedom House, в сотрудничестве с Полицией РА, состоятся в Вайоцдзорском региональном государственном колледже (г.Ехегнадзор, Спандаряна, 3) и в 17:00 в актовом зале общины Вайк (г. Вайк, Шаумяна, 18).