ՎՊՀ ուսանողների այցը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. ապրիլի 04-ին կազմակերպելու է Վանաձորի պետական համալսարանի ուսանողների այցելությունը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին։
Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2023-4 -4 2023-4 -4 Եվրոպա/Լոնդոն ՎՊՀ ուսանողների այցը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. ապրիլի 04-ին կազմակերպելու է Վանաձորի պետական համալսարանի ուսանողների այցելությունը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին։ Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Նշված չէ

Visit of Vanadzor State University students to the joint session of the Constitutional Reforms Council and the Commission
• April 4, 2023
Union of Informed Citizens is organizing the visit of Vanadzor State University students to the joint session of the Constitutional Reforms Council and Commission on April 4, 2023.
The event is supported by Freedom House.
2023-4 -4 2023-4 -4 Europe/London Visit of Vanadzor State University students to the joint session of the Constitutional Reforms Council and the Commission Union of Informed Citizens is organizing the visit of Vanadzor State University students to the joint session of the Constitutional Reforms Council and Commission on April 4, 2023. The event is supported by Freedom House. Not indicated