ՎՊՀ ուսանողների այցը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. ապրիլի 04-ին կազմակերպելու է Վանաձորի պետական համալսարանի ուսանողների այցելությունը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին։
Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ:
2023-4 -4 2023-4 -4 Եվրոպա/Լոնդոն ՎՊՀ ուսանողների այցը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» 2023 թ. ապրիլի 04-ին կազմակերպելու է Վանաձորի պետական համալսարանի ուսանողների այցելությունը Սահմանադրական բարեփոխումների խորհրդի և հանձնաժողովի համատեղ նիստին։ Միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ: Նշված չէ

Визит студентов ВГУ на совместное заседание Совета и Комиссии по конституционным реформам
«Союз информированных граждан» 4 апреля 2023 года организует визит студентов Ванадзорского государственного университета на совместное заседание Совета и Комиссии по конституционным реформам.
Мероприятие организуется при поддержке Freedom House.
2023-4 -4 2023-4 -4 Europe/London Визит студентов ВГУ на совместное заседание Совета и Комиссии по конституционным реформам «Союз информированных граждан» 4 апреля 2023 года организует визит студентов Ванадзорского государственного университета на совместное заседание Совета и Комиссии по конституционным реформам. Мероприятие организуется при поддержке Freedom House. Not indicated