• Դեկտեմբերի 7, 2021
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 7-ին Գավառի պետական համալսարանի ուսանողների համար կազմակերպելու է ճանաչողական այց ոստիկանության ակադեմիա:
Այցի ընթացքում ուսանողներին կներկայացվեն կրթահամալիրում ուսումնական պրոցեսը,  ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումներն ու դրանց ընթացքը:
2021-12 -7 2021-12 -7 Եվրոպա/Լոնդոն Ճանաչողական այց ոստիկանության ակադեմիա՝ Գավառի պետական համալսարանի ուսանողների համար «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 7-ին Գավառի պետական համալսարանի ուսանողների համար կազմակերպելու է ճանաչողական այց ոստիկանության ակադեմիա: Այցի ընթացքում ուսանողներին կներկայացվեն կրթահամալիրում ուսումնական պրոցեսը,  ոստիկանությունում իրականացվող բարեփոխումներն ու դրանց ընթացքը: Այս միջոցառումն իրականացվում է Freedom House կազմակերպության աջակցությամբ և մաս է կազմում միջոցառումների այն շարքի, որի նպատակն է իրազեկել և մասնակից դարձնել ուսանողներին երկրում ընթացող կարևորագույն Ոստիկանության ակադեմիա

Ознакомительный визит в Полицйскую академию для студентов Гаварского государственного университета
«Союз информированных граждан» 7 декабря организует ознакомительный визит в Полицейскую академию для студентов Гаварского государственного университета.
В ходе визита студенты ознакомятся с учебным процессом в академии, проводимыми реформами в полиции и их процессом.
Мероприятие организуется при поддержке международной правозащитной организации Freedom House и является частью серии мероприятий, направленных на повышение осведомленности и вовлечение студентов в ключевые реформы, проводимые в стране.
2021-12 -7 2021-12 -7 Europe/London Ознакомительный визит в Полицйскую академию для студентов Гаварского государственного университета «Союз информированных граждан» 7 декабря организует ознакомительный визит в Полицейскую академию для студентов Гаварского государственного университета. В ходе визита студенты ознакомятся с учебным процессом в академии, проводимыми реформами в полиции и их процессом. Мероприятие организуется при поддержке международной правозащитной организации Freedom House и является частью серии мероприятий, направленных на повышение осведомленности и вовлечение студентов в Ոստիկանության ակադեմիա