Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավորումը • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» լրագրողների համար դեկտեմբերի 14-15-ը Աղվերանում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավարումը» խորագրով։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգա ՀՀ Արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը, մասնակցելու են նաև մի շարք այլ պաշտոնատար անձինք։
Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը 18:00-ին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել այս հայտը։ Թարմացումների մասին տեղեկանալու համար միացեք նաև միջոցառման ֆեյսբուքյան էջին։ Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը դեկտեմբերի 11-ը, ժամը 12:00-ն է:
2005-5 -18 18:00 2005-3 -10 19:00 Եվրոպա/Լոնդոն Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավորումը • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» լրագրողների համար դեկտեմբերի 14-15-ը Աղվերանում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավարումը» խորագրով։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգա ՀՀ Արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը, մասնակցելու են նաև մի շարք այլ պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը Աղվերան

Foreign policy coverage: Settlement of the Karabakh issue • SEMINAR
The Union of Informed Citizens NGO is organizing a 2-day seminar-discussion for journalists in Aghveran, entitled “Foreign policy coverage: Settlement of the Karabakh issue”.
Minister of Foreign Affairs of the Republic of Armenia Zohrab Mnatsakanyan will speak at the event. Other officials will also take part in the seminar-discussion.
All participation-related expenses are covered by the organization. Participants will depart from Yerevan on Saturday morning, and return on Sunday at 18:00.
To participate, you need to fill out this application. To see updates, follow the Facebook page of the event. The deadline for applications is December 11, at 12:00.
For more information call (011) 355042.
2020-12 -14 18:00 2020-12 -15 19:00 Europe/London Foreign policy coverage: Settlement of the Karabakh issue • SEMINAR The Union of Informed Citizens NGO is organizing a 2-day seminar-discussion for journalists in Aghveran, entitled “Foreign policy coverage: Settlement of the Karabakh issue”. Minister of Foreign Affairs of the Republic of Armenia Zohrab Mnatsakanyan will speak at the event. Other officials will also take part in the seminar-discussion. All participation-related expenses are covered by Աղվերան