Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավորումը • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» լրագրողների համար դեկտեմբերի 14-15-ը Աղվերանում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավարումը» խորագրով։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգա ՀՀ Արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը, մասնակցելու են նաև մի շարք այլ պաշտոնատար անձինք։
Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը 18:00-ին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել այս հայտը։ Թարմացումների մասին տեղեկանալու համար միացեք նաև միջոցառման ֆեյսբուքյան էջին։ Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը դեկտեմբերի 11-ը, ժամը 12:00-ն է:
2005-5 -18 18:00 2005-3 -10 19:00 Եվրոպա/Լոնդոն Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավորումը • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» լրագրողների համար դեկտեմբերի 14-15-ը Աղվերանում կազմակերպում է 2-օրյա սեմինար-քննարկում «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. Ղարաբաղյան հարցի կարգավարումը» խորագրով։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգա ՀՀ Արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը, մասնակցելու են նաև մի շարք այլ պաշտոնատար անձինք։ Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի, ժամը Աղվերան

Внешняя политика и освещение: Урегулирование Карабахского конфликта • СЕМИНАР
14-15 декабря в Агверане «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-тренинг для журналистов на тему «Внешняя политика и освещение: Урегулирование Карабахского конфликта».
На мероприятии с докладом выступит министр иностранных дел РА Зограб Мнацаканян, а также ряд других должностных лиц.
Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в субботу утром, возвращение – в воскресенье в 18:00.
Для участия вам необходимо заполнить заявку. Для получения обновлений присоединяйтесь к странице мероприятия в Facebook.
Крайний срок приема заявок 11 декабря, 12:00.
Дополнительная информация по телефону (011) 355042.
2020-12 -14 18:00 2020-12 -15 19:00 Europe/London Внешняя политика и освещение: Урегулирование Карабахского конфликта • СЕМИНАР 14-15 декабря в Агверане «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-тренинг для журналистов на тему «Внешняя политика и освещение: Урегулирование Карабахского конфликта». На мероприятии с докладом выступит министр иностранных дел РА Зограб Мнацаканян, а также ряд других должностных лиц. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в субботу утром, возвращение – Աղվերան