Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. խաղաղության հեռանկարը փոփոխվող աշխարհում • ՍԵՄԻՆԱՐ
Փետրվարի 3-4-ին Ծաղկաձորում տեղի կունենա «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից լրագրողների և հանրային կարծիքի առաջատարների համար կազմակերպվող՝ արտաքին քաղաքականության վերաբերյալ 17-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. խաղաղության հեռանկարը փոփոխվող աշխարհում» խորագրով:
Սեմինարին զեկույցներով հանդես կգան Հայաստանի արտաքին քաղաքականության համար պատասխանատու պաշտոնյաներ, դիվանագետներ, ինչպես նաև ոլորտային փորձագետներ:
Մեկնումը կլինի Երևանից շաբաթ օրը՝ փետրվարի 3-ին, առավոտյան:
Հայտերի ընդունման վերջնաժամկետն է հունվարի 30-ը, երեքշաբթի, 15:00: Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 մասնակիցներ։
2002-2 -3 2002-10 -30 Եվրոպա/Լոնդոն Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. խաղաղության հեռանկարը փոփոխվող աշխարհում • ՍԵՄԻՆԱՐ Փետրվարի 3-4-ին Ծաղկաձորում տեղի կունենա «Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ-ի կողմից լրագրողների և հանրային կարծիքի առաջատարների համար կազմակերպվող՝ արտաքին քաղաքականության վերաբերյալ 17-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում. խաղաղության հեռանկարը փոփոխվող աշխարհում» խորագրով: Սեմինարին զեկույցներով հանդես կգան Հայաստանի արտաքին քաղաքականության համար պատասխանատու պաշտոնյաներ, դիվանագետներ, ինչպես նաև ոլորտային փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը Ծաղկաձոր

Внешняя политика и освещение: перспектива мира в меняющемся мире • СЕМИНАР
3-4 февраля в Цахкадзоре пройдет 17-й семинар-дискуссия по внешней политике «Внешняя политика и освещение: перспектива мира в меняющемся мире», организованный общественной организацией «Союз информированных граждан» для журналистов и лидеров общественного мнения.
На семинаре с докладами выступят ответственные за внешнюю политику Армении чиновники, дипломаты, а также эксперты в данной области.
Выезд состоится из Еревана в субботу, 3 февраля, утром.
Крайний срок подачи заявок — вторник, 30 января, 15:00. По итогам конкурса будут отобраны  около 20 участников.
2024-2 -3 2024-2 -4 Europe/London Внешняя политика и освещение: перспектива мира в меняющемся мире • СЕМИНАР 3-4 февраля в Цахкадзоре пройдет 17-й семинар-дискуссия по внешней политике «Внешняя политика и освещение: перспектива мира в меняющемся мире», организованный общественной организацией «Союз информированных граждан» для журналистов и лидеров общественного мнения. На семинаре с докладами выступят ответственные за внешнюю политику Армении чиновники, дипломаты, а также эксперты в данной области. Все расходы, связанные с участием, берет Ծաղկաձոր