Ընտրական կարգավորումներ և բարեփոխումներ • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» ապրիլի 10-11-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում «Ընտրական կարգավորումներ և բարեփոխումներ» խորագրով, որի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն Ընտրական օրենսգրքի և կուսակցությունների մասին օրենքի փոփոխությունները։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի փորձագետներ:
Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա երկրորդ կեսին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը՝ https://forms.gle/hH6Ai4HjybZvsfqS6
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը ապրիլի 5-ն է։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար զանգահարեք (011) 355042 հեռախոսահամարով կամ գրեք մեր ֆեյսբուքյան էջին՝ https://www.facebook.com/uicarmenia/:
2005-10 -14 18:00 2005-7 -10 17:00 Եվրոպա/Լոնդոն Ընտրական կարգավորումներ և բարեփոխումներ • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» ապրիլի 10-11-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում «Ընտրական կարգավորումներ և բարեփոխումներ» խորագրով, որի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն Ընտրական օրենսգրքի և կուսակցությունների մասին օրենքի փոփոխությունները։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան պետական մարմինների ներկայացուցիչներ և ոլորտի փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից շաբաթ օրը՝ առավոտյան, վերադարձը` Ծաղկաձոր

Electoral regulations and reforms • COURSE FOR JOURNALISTS
The Union of Informed Citizens NGO is organizing a two-day seminar-discussion for journalists in Tsakhkadzor on April 10-11, entitled “Electoral Regulations and Reforms”. During the event the participants will be introduced to the amendments to the Electoral Code and the Law on Parties.
Representatives of relevant public institutions and sectoral experts will talk at the event.
All expenses related to participation in the event will be covered by the organization.
Participants will depart from Yerevan on Saturday morning, and will return on Sunday afternoon.
To participate you need to fill out the application: https://forms.gle/hH6Ai4HjybZvsfqS6
The deadline for applications is April 5. About 20 journalists will be selected for participation.
For more information, call (011) 355042 or write to our Facebook page: https://www.facebook.com/uicarmenia/.
2021-4 -10 18:00 2021-4 -11 17:00 Europe/London Electoral regulations and reforms • COURSE FOR JOURNALISTS The Union of Informed Citizens NGO is organizing a two-day seminar-discussion for journalists in Tsakhkadzor on April 10-11, entitled “Electoral Regulations and Reforms”. During the event the participants will be introduced to the amendments to the Electoral Code and the Law on Parties. Representatives of relevant public institutions and sectoral experts will talk at the Ծաղկաձոր