Հակակոռուպցիոն բարեփոխումների ընթացքը Հայաստանում • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» սեպտեմբերի 4-5-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումների ընթացքը Հայաստանում» խորագրով, որի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն հակակոռուպցիոն մարմինների ստեղծումն ու աշխատանքը։
Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան ոլորտի պատասխանատու պաշտոնատար անձինք և ոլորտի փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից ուրբաթ երեկոյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա երկրորդ կեսին:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը` https://forms.gle/sA5hR3fNnAza3nCa6
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետը օգոստոսի 29-ն է։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։ Լրացուցիչ տեղեկությունների համար կարող եք զանգահարել (011) 355042 հեռախոսահամարով կամ գրել մեր ֆեյսբուքյան էջին:
2000-4 -4 10:00 2000-9 -25 18:00 Եվրոպա/Լոնդոն Հակակոռուպցիոն բարեփոխումների ընթացքը Հայաստանում • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» սեպտեմբերի 4-5-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է երկօրյա սեմինար-քննարկում «Հակակոռուպցիոն բարեփոխումների ընթացքը Հայաստանում» խորագրով, որի ընթացքում մասնակիցներին կներկայացվեն հակակոռուպցիոն մարմինների ստեղծումն ու աշխատանքը։ Միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան համապատասխան ոլորտի պատասխանատու պաշտոնատար անձինք և ոլորտի փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը նախատեսվում է Երևանից ուրբաթ երեկոյան, վերադարձը` կիրակի՝ օրվա Ծաղկաձոր

Процесс антикоррупционных реформ в Армении • СЕМИНАР
4-5 сентября в Цахкадзоре «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-тренинг для журналистов на тему «Течение антикоррупционных реформ в Армении» в ходе которого участники ознакомятся с созданием и работой антикоррупционных органов.
На мероприятии выступят ответственные должностные лица и отраслевые эксперты. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в патницу утром, возвращение – в воскресенье днем.
Для участия необходимо заполнить заявку: https://forms.gle/sA5hR3fNnAza3nCa6
Крайний срок подачи заявок 29 августа. По итогам конкурса будет отобрано около 20 журналистов.
Для получения дополнительной информации позвоните (011) 355042 или напишите на нашу страницу в Facebook․
2021-9 -4 10:00 2021-9 -6 18:00 Europe/London Процесс антикоррупционных реформ в Армении • СЕМИНАР 4-5 сентября в Цахкадзоре «Союз информированных граждан» организует двухдневный семинар-тренинг для журналистов на тему «Течение антикоррупционных реформ в Армении» в ходе которого участники ознакомятся с созданием и работой антикоррупционных органов. На мероприятии выступят ответственные должностные лица и отраслевые эксперты. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в патницу утром, возвращение Ծաղկաձոր