Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 25-26-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում» 12-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ» խորագրով։
2-օրյա միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան արտաքին քաղաքականության պատասխանատուներ և փորձագետներ:
Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից ուրբաթ՝ դեկտեմբերի 24-ին, երեկոյան:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը։
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է դեկտեմբերի 22-ը՝ ժամը 23։59-ը։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։
2004-11 -27 10:00 2004-8 -23 18:00 Եվրոպա/Լոնդոն Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 25-26-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում» 12-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ» խորագրով։ 2-օրյա միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան արտաքին քաղաքականության պատասխանատուներ և փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից ուրբաթ՝ դեկտեմբերի 24-ին, երեկոյան: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը։ Ծաղկաձոր

Год спустя после войны: реалии и вызовы • СЕМИНАР
«Союз информированных граждан» 25-26 декабря в Цахкадзоре организует для журналистов 12-й семинар-дискуссию «Внешняя политика и освещение» на тему «Год спустя после войны: реалии и вызовы».
На двухдневном мероприятии выступят представители внешнеполитических ведомств и эксперты.
Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в пятницу, 24 декабря, вечером.
Для участия вам необходимо заполнить заявку. Крайний срок приема заявок 22 декабря в 23:59. По итогам конкурса будет отобрано около 20 журналистов.
Для участия необходимо заполнить заявку. Крайний срок приема заявок – 22 декабря в 23:59 часов. По итогам конкурса будет отобрано около 20 журналистов. Дополнительная информация по телефону (011) 35 50 42.
2021-12 -25 10:00
2021-12 -26 18:00
«Союз информированных граждан» 25-26 декабря в Цахкадзоре организует для журналистов 12-й семинар-дискуссию «Внешняя политика и освещение» на тему «Год спустя после войны: реалии и вызовы». На двухдневном мероприятии выступят представители внешнеполитических ведомств и эксперты. Все расходы, связанные с участием, берет на себя организация. Выезд из Еревана в пятницу, 24 декабря, вечером. Для участия вам необходимо