Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ • ՍԵՄԻՆԱՐ
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 25-26-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում» 12-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ» խորագրով։
2-օրյա միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան արտաքին քաղաքականության պատասխանատուներ և փորձագետներ:
Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից ուրբաթ՝ դեկտեմբերի 24-ին, երեկոյան:
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը։
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է դեկտեմբերի 22-ը՝ ժամը 23։59-ը։ Մրցույթի արդյունքում կընտրվեն շուրջ 20 լրագրողներ։
2004-11 -27 10:00 2004-8 -23 18:00 Եվրոպա/Լոնդոն Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ • ՍԵՄԻՆԱՐ «Իրազեկ քաղաքացիների միավորումը» դեկտեմբերի 25-26-ին Ծաղկաձորում լրագրողների համար կազմակերպում է «Արտաքին քաղաքականություն և լուսաբանում» 12-րդ սեմինար-քննարկումը՝ «Պատերազմից մեկ տարի անց․ իրողություններ և մարտահրավերներ» խորագրով։ 2-օրյա միջոցառմանը զեկույցով հանդես կգան արտաքին քաղաքականության պատասխանատուներ և փորձագետներ: Մասնակցության հետ կապված բոլոր ծախսերը հոգում է կազմակերպությունը։ Մեկնումը կլինի Երևանից ուրբաթ՝ դեկտեմբերի 24-ին, երեկոյան: Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է լրացնել հայտը։ Ծաղկաձոր

One year after the war: Realities and challenges • SEMINAR
On December 25-26, the Union of Informed Citizens organizes the 12th Foreign Policy and Coverage seminar-discussion entitled “One year after the war: realities and challenges ” for journalists in Tsakhkadzor.
During the two-day event foreign policy officials and experts will address the participants with speeches.
All expenses related to the participation are covered by the organization. Departure from Yerevan is on Friday, December 24, in the evening.
To participate, you need to fill out an application.
The deadline for applications is December 22 at 23:59. As a result of the competition, about 20 journalists will be selected.
2021-12 -25 10:00 2021-12 -26 18:00 Europe/London One year after the war: Realities and challenges • SEMINAR On December 25-26, the Union of Informed Citizens organizes the 12th Foreign Policy and Coverage seminar-discussion entitled “One year after the war: realities and challenges ” for journalists in Tsakhkadzor. During the two-day event foreign policy officials and experts will address the participants with speeches. All expenses related to the participation are covered by the Ծաղկաձոր