ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե
• Մայիսի 19, 2023
Մայիսի 19-ին տեղի է ունենալու ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե:
Այցի ընթացքում ուսանողները կծանոթանան Հակակոռուպցիոն կոմիտեի աշխատանքին, ինչպես նաև հնարավորություն կունենան ուղղելու իրենց հետաքրքրող հարցերը Կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանին:
2023-5 -19 2023-5 -19 Եվրոպա/Լոնդոն ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե Մայիսի 19-ին տեղի է ունենալու ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի իրավագիտության ամբիոնի մագիստրատուրայի ուսանողների այցը Հակակոռուպցիոն կոմիտե: Այցի ընթացքում ուսանողները կծանոթանան Հակակոռուպցիոն կոմիտեի աշխատանքին, ինչպես նաև հնարավորություն կունենան ուղղելու իրենց հետաքրքրող հարցերը Կոմիտեի նախագահ Սասուն Խաչատրյանին: Հակակոռուպցիոն կոմիտե

Визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет
Май 19, 2023
- Հակակոռուպցիոն կոմիտե
19 мая состоится визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет.
В ходе визита студенты ознакомятся с работой Антикоррупционного комитета, а также получат возможность задать интересующие их вопросы председателю Комитета Сасуну Хачатряну.
2023-5 -19
19 мая состоится визит магистрантов кафедры юриспруденции Международного научно-образовательного центра Национальной академии наук Армении в Антикоррупционный комитет. В ходе визита студенты ознакомятся с работой Антикоррупционного комитета, а также получат возможность задать интересующие их вопросы председателю Комитета Сасуну Хачатряну.